У Дніпропетровській області мікроавтобус зі школярами зіткнувся з вантажівкою, постраждало 16 дітей.
ДТП сталася о 17:00, коли школярі поверталися додому з екскурсії по Запоріжжю. Про це повідомляє прес-служба обласного управління поліції.
За даними поліції, водій, який керував мікроавтобусом Mercedes Sprinter, допустив зіткнення з вантажним автомобілем DAF.
“У Дніпропетровській області поліція встановлює обставини ДТП за участю мікроавтобуса, в салоні якого знаходилися 16 школярів з міста Полтава. Зараз всі діти доставлені в лікарні Дніпра, їх оглядають. Відомо, що дві дитини отримали переломи руки і ключиці. Батьки оповіщені”, – йдеться в повідомленні.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…