У Фастові чоловік разом із товаришем упродовж 2 років систематично ґвалтував своїх малолітніх дочок і заробляв на цьому, розповсюджуючи відео в Інтернеті. За вчинене зловмисникам загрожує 15 років за ґратами. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.
Правоохоронці встановили, що батько двох дівчат з 2016 року по листопад 2018 року спільно із своїм товаришем систематично ґвалтували і розбещували його малолітніх дочок та їх малолітню подругу. Все це вони знімали на відео та поширювали в різноманітних закритих групах у месенджерах, отримуючи за це гроші.
У прес-службі зазначили, що матір дівчат померла від важкої хвороби, тож діти залишились під наглядом батька.
Досудове розслідування завершено, сьогодні обвинувальний акт скерували до Фастівського міськрайонного суду Київської області для розгляду.
Наразі обвинувачений батько малолітніх потерпілих – під вартою, а його знайомий, сплативши заставу визначену судом у розмірі 350 тис. грн, вийшов з-під варти.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…