На Черкащині троє підлітків дві години катували літнє подружжя. Стареньких били та виривали їм зуби.
Про це розповідають у сюжеті “Надзвичайних новин“.
Невідомі прийшли до пенсіонерів уночі, коли ті спали. Злочинці прив’язали подружжя до ліжка та почали нишпорити по оселі. Однак грабіжникам були потрібні не лише гроші. Підлітки понад дві години катували пенсіонерів.
– По голові бахнули зо три рази, а тоді прив’язали руки до ліжка. А тоді роззявили рота, встромили якусь ганчірку, зав’язали тісно-тісно. Зуби повиривали у роті, – каже потерпілий.
Стареньких врятували родичі, які зайшли до будинку та викликали поліцію.
Злочинцями виявилися односельці: наймолодшому всього 13 років, ще одному – 16. Подейкують, що підлітками керував дорослий чоловік, який мав досвід у таких справах і вже не раз сидів.
Відомості за фактом злочину було внесено в ЄРДР за статтею 187 ч. 3 Кримінального кодексу України.
Якщо вину підозрюваних доведуть, їм загрожує від 7 до 12 років ув’язнення.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…