У Київській області в п’ятирічну дитину стріляли. Хлопчик дістав поранення в голову.
Постраждале маля з Переяслава-Хмельницького госпіталізоване у тяжкому стані. Вчора, 31 травня, о 15.55 до травматологічного відділення Переяслав-Хмельницької центральної районної лікарні потрапила дитина з попереднім діагнозом відкрита черепно-мозкова травма. Про це 1 червня повідомив Департамент охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації у Facebook.
Батьки пораненої дитини заявили, що знайшли сина на вулиці. Вони спершу подумали, що він вдарився головою об дорожнє покриття, оскільки малюк був весь у крові.
Постраждалого успішно прооперували. Виявилося, що дитина поранена в голову зі стрілецької зброї. Куля спричинила перелом кісток черепа та пошкодження головного мозку. Наразі п’ятирічний хлопчик у надзвичайно тяжкому стані, його підключили до апарату штучного дихання.
Лікарі поінформували про збройний інцидент правоохоронців. Співробітники Національної поліції з’ясовують, хто і з якої саме зброї поранив дитину.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…