ФСБ РФ затримала в Армянську двох українців. Про це в суботу, 8 червня, повідомляє Керчь.ФМ з посиланням на прес-службу ФСБ у Криму.
Повідомляється, що під час здійснення прикордонного контролю в автомобільному пункті пропуску Армянськ був виявлений громадянин України 1992 р.н., якого з 2016 року оголошено в Росії у розшук.
Зазначається, що чоловік перебував під підпискою про невиїзд за підозрою в незаконному підприємництві.
Також повідомляється, що іншого українця 1987 р.н. затримали через те, що його розшукують у Євпаторії за публічну образу представника влади під час виконання ним своїх посадових обов’язків.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…