Посол Італії в Україні Давіде Ла Сесілія заявив, що Україна може стати черговим “економічним дивом”.
Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на KyivPost.
13 червня в Римі відбудеться італійсько-український бізнес-форум, присвячений трьом секторам: енергетиці, інфраструктурі та сільському господарству.
“Ми дуже спеціалізуємося на сільськогосподарській техніці, тому ми можемо забезпечити ключове обладнання для українського сільського господарства”, – зазначив дипломат.
“Якою б фантастичною країною для візиту вона була, якби були кращі дороги”, – сказав посол. “Це велика, велика країна; вдвічі більша, ніж Італія, а сполучення – це все. Є компанії в Італії, які мають високі позиції в будівництві інфраструктури та електронної інфраструктури також”, – сказав він.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…