На трасі Київ-Чоп в Житомирській області в ніч на 9 червня сталася ДТП за участю маршрутки, в результаті чого сім пасажирів отримали травми. Про це повідомляє Нацполіція області.
“49-річний водій прямував з Києва до Луцька, на закругленій дорозі не впорався з керуванням і з’їхав у кювет, де транспортний засіб перекинувся”, – йдеться в повідомленні.
Семеро пасажирів отримали травми, двох з них – 22-річного львів’янина та 50-річну жительку Новограда-Волинського доставили в лікарню.
Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Правоохоронці з’ясовують обставини ДТП.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…