Правоохоронці продовжують розслідувати вбивство маленької дівчинки
В кінці травня цього року українців шокувала новина про вбивство 5-річної Даші Макарчук. Страшна трагедія сталася в Житомирській області ще у серпні 2018 року, але правоохоронцям стало відомо про злочин лише в цьому році.
У той жахливий день співмешканець матері штовхнув дитину під час сварки. Даша впала, вдарилася головою і знепритомніла. Чоловік зробив кілька невдалих спроб штучного дихання, а після розвів вогонь і спалив дівчинку в печі.
Поліцейським злочинець зізнався, що викинув останки дівчинки в місцеву річку. Шукати кістки дитини було складно, довелося перемити кілька десятків відер мулу. Через деякий час фахівці виявили дитячий череп і кістки.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…