Міністерство освіти і науки дозволить використання сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) при вступі до вищих навчальних закладів впродовж двох-чотирьох років, а не лише у рік його складання.
Про це під час засідання уряду заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.
«Зовнішнє оцінювання в 2016 році проводиться за такою методологією. Надалі тести будуть створюватися таким чином, щоб сертифікати цього оцінювання були дійсні упродовж двох-чотирьох років», – сказала міністр.
Вона зазначила, що на даний момент сертифікати дійсні тільки безпосередньо в рік здачі тестування. За словами міністра, це пов’язано з тим, що раніше не було методики порівняння результатів ЗНО різних років, передає УНІАН.
Джерело – http://zik.ua/
Це добровільна служба за контрактом для громадян віком з 18 до 24 років, яка дозволяє…
🎖⛰ «Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — з таким закликом до співвітчизників звертається Герой…
Національний банк України оштрафував АТ "Міжнародний інвестиційний банк", власником якого є Петро Порошенко, на 20,5…
🇺🇦 "Я не чекав, поки стане легше. Я просто підписав контракт." Назар — один із…
🤝 Завдяки проєкту «Контракт 18–24», молоді люди можуть приєднатися до лав Національної гвардії та Державної…
💥 "Контракт 18-24" – це добровільна ініціатива для громадян віком від 18 до 24 років,…