Вибух у Донецьку — це самоліквідована батарея САУ, калібром 152 мм. Це три одиниці, які саме стріляли по Мар’їнці.
Потужний вибух в окупованому Донецьку, який пролунав вранці 19 червня, знищив самохідну артилерійську установку (САУ), яка раніше вела обстріли українських територій.
Про це повідомив в ефірі «Обозревателю» колишній військовий розвідник, співробітник фонду «Повернись живим» Андрій Римарук.
«Пам’ятаєте, нещодавно російські окупаційні війська обстрілювали населений пункт Мар’їнка, де постраждали місцеві жителі? Вибух у Донецьку — це самоліквідована батарея САУ, калібром 152 мм. Це три одиниці, які саме стріляли по Мар’їнці», — розповів волонтер.
Як і ким саме була ліквідована установка — самими терористами чи українськими військами — Римарук не уточнив.
«Я поки не можу розголошувати всю інформацію. Ця техніка знищена. Вона ніколи більше не стрілятиме у бік української території», — наголосив він.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…