В Індії почали перевозити тіла загиблих у лавині альпіністів

Поліція Індії 3 липня почала перевозити тіла сімох альпіністів, загиблих у лавині біля другої найвищої індійської гори в травні цього року. Про це повідомляє УНН із посилання на Reuters.

Зазначимо, вісім альпіністів – четверо з Британії, двоє з Сполучених Штатів і по одному з Австралії та Індії – зникли безвісти 31 травня, після того, як вони не змогли повернутися до свого базового табору поблизу гори Нанда Деві.

Тіло одного з альпіністів не знайдено.

Поліцейські почали перевозити тіла з гір до міста Пітораґарх, на півночі штату Уттаракханд.

Перші чотири тіла були перевезені рано вранці в середу. Останні три також невдовзі привезуть до Пітораґарха.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago