Categories: Україна

В Україні завершився весняний призов в армію

У ЗСУ кажуть,що військкомати виконали завдання щодо призову на 100%,але озвучена цифра призовників нижча,ніж ухвалив Кабмін.

В Україні завершився весняний призов на строкову військову службу у 2019 році, призвано і скеровано у війська 17 370 осіб. Про це повідомляє Управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ в середу, 3 липня.

Зазначається, що протягом квітня-червня на строкову службу були призвані чоловіки 1992-1999 років народження. Військові комісаріати виконали державне завдання на 100%.
Зокрема, у Збройні сили України було скеровано 9000 осіб, Нацгвардію – 5152 особи, Державну спеціальну службу транспорту – 600 осіб, Держприкордонслужбу – 2618 осіб.
“Процес комплектування частин і з’єднань призовниками тривав без збоїв і відповідно до визначених планів і графіків відправки”, – йдеться в повідомленні.
Строковики, як зазначено, проходитимуть службу у всіх регіонах України, за винятком зони проведення операції Об’єднаних сил.
“Тисячі чоловіків, які поповнять армійські лави в цей період, стануть на охорону стратегічно важливих об’єктів ЗСУ”, – додали в Сухопутних військах.

Оля

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

7 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago