У Миколаївській області протягом минулої доби один чоловік потонув і ще двоє чоловіків зникли. Про це повідомили у головному управлінні ДСНС України на Миколаївщині, передає УНН.
Так, 4 липня під час купання в річці Інгул у селі Софіївка Новобузького району потонув чоловік 1981 р.н. До прибуття рятувальників товаришами у воді знайдено тіло загиблого поблизу берегу. Обставини загибелі з’ясовували співробітники правоохоронних органів.
Вночі, 5 липня, майже одночасно надійшли повідомлення про те, що в акваторії Чорного моря у селі Чорноморка Очаківського району та селі Морське Березанського району напередодні зникло двоє чоловіків 1937, 1978 рр.н.
Рятувальники шукають чоловіків на місцях подій.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…