Близько 13 тис. людей опинилися в зоні повені на північному сході Індії

Близько 13 тисяч людей опинилися в зоні повені, яке почалося в північно-східному індійському штаті Ассам через зливи, що не припинялися дві доби. Як повідомляє УНН із посиланням на телеканал NDTV, повінь торкнулася 43 села, вода покрила близько 1 тис. га сільськогосподарських земель.

Найбільше постраждав округ Джорхат, де в зоні затоплення залишаються понад 6 тис. осіб. Влада організовує табори тимчасового розміщення для тих, хто покидає свої домівки. Повінь також перекрила кілька доріг в штаті.

Синоптики повідомляють, що зливи можуть продовжитися, при цьому рівень води в найбільшій річці цього регіону Брахмапурте піднявся до небезпечного рівня.

annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

7 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago