В Україні перевірили якість морозива – чи відповідає воно ДСТУ

За даними ДП Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів, українське морозиво відповідає нормам.


Українське морозиво відповідає нормам та вимогам нормативних документів (ДСТУ) на виробництво. Такого висновку дійшло ДП Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів після того, як протестувало продукцію українських виробників морозива.

Про це повідомляє прес-службі Міністерства аграрної політики і продовольства.

Дослідження продукції проводилося у травні-червні 2019 року. Тоді було відібрано вісім зразків морозива від чотирьох українських виробників. Вони пройшли  дослідження за фізико-хімічними, органолептичними, мікробіологічними та молекулярно-генетичними показниками.

Оля

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

1 тиждень ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago