Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, 70-річний львів’янин під час раптового скандалу зі своєю 92-річною тещею, наніс їй чимало ударів у голову шматком гіпсоблоку. У наслідок цього, смерть спідкала жінку на місці пригоди.
Конфлікт відбувся в квартирі підозрюваного у Залізничному районі Львова. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.
Також вони зазначають: «За процесуального керівництва органів прокуратури області повідомлено про підозру 70-річному львів’янину у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство.
Зараз чоловік знаходиться під вартою.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…