Сьогодні вранці, під час патрулювання, інспектори виявили авто, припарковане в приміщенні одного з кафе на вулиці Пасічній.
Зі слів очевидців, водій автомобіля ВАЗ 21099 не впорався з керуванням та в’їхав прямісінько в заклад, пише Фіртка.
Патрульні підійшли до автомобіля, який був добряче пошкоджений, та побачили водія, котрий зізнався у скоєному.
Також було пошкоджено дерев’яні конструкції, склопакет, завдано чималих збитків власникам. Водій не постраждав. Спілкуючись з винуватцем ДТП, поліцейські помітили явні ознаки алкогольного сп’яніння. Результат виявився позитивним – 1.91 проміле алкоголю у крові, з чим водій погодився.
На порушника, як було встановлено, жителя Тисменицького району, патрульні склали два адміністративні протоколи за ст.124 КУпАП (вчинення ДТП) та за ст. 130 КУпАП (керування в стані сп’яніння).
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…