У Подільському районі Києві на вулиці Маршала Гречка ввечері, сталася смертельна ДТП.
Як передає з місця події кореспондент Segodnya.ua, за попередніми даними, на проїжджу частину на нерегульованому пішохідному переході вибіг 11-класник.
Хлопця збив водій КІА, в результаті чого, школяра відкинуло на 15 метрів.
Повз проїжджала швидка допомога, яка везла породіллю. Медики зупинилися і почали надавати допомогу хлопчикові, у якого сталася зупинка серця, і намагалися його реанімувати.
Але врятувати підлітка не вдалося, через кілька хвилин він помер на місці ДТП.
На місці аварії працює слідча група і три патрулі поліції. За попередніми даними, водій автомобіля КІА не впорався з керуванням, не врахував дорожню обстановку та скоїв наїзд на дитину.
Зазначимо, що в даному районі пішохідні переходи нерегульовані і смертельно небезпечні.
Це добровільна служба за контрактом для громадян віком з 18 до 24 років, яка дозволяє…
🎖⛰ «Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — з таким закликом до співвітчизників звертається Герой…
Національний банк України оштрафував АТ "Міжнародний інвестиційний банк", власником якого є Петро Порошенко, на 20,5…
🇺🇦 "Я не чекав, поки стане легше. Я просто підписав контракт." Назар — один із…
🤝 Завдяки проєкту «Контракт 18–24», молоді люди можуть приєднатися до лав Національної гвардії та Державної…
💥 "Контракт 18-24" – це добровільна ініціатива для громадян віком від 18 до 24 років,…