Categories: ПодіїРосія

Росія “віджала” два заводи на Донбасі: що тепер буде

У “ДНР” два заводи, які були захоплені в 2014 році терористами, перейшли під контроль російських компаній.

Йдеться про Горлівський м’ясокомбінат і Харцизький канатний завод “Силур”, пише “Восточный вариант”.

Так, “Силур”, який бойовики оголосили “державним підприємством”, перейшов пд контроль російської фірми ТОВ “РосЕкспоСнаб”. У “республіці” деякі активісти цю ситуацію назвали рейдерським захопленням і заявили, що всі документи були вилучені озброєними людьми з “Мінходов ДНР”.

Офіційні представники “ДНР” факт переходу заводу в управління приватній російській фірмі підтвердили і пояснили такий крок поганим економічним станом заводу, який працював із перебоями.

Горлівський м’ясокомбінат же був переданий російському ТОВ “Профгарант”. Примітно, що про обидві фірми з РФ практично немає ніякої інформації.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Оля

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago