Categories: Технології

Samsung терміново припинив продаж Galaxy Note 7 і закликав власників обміняти смартфони (ВІДЕО)

У компанії Samsung оголосили про припинення продажу новинки Galaxy Note 7. Через небезпеку вибуху пристрою його власники зможуть зробити повернення.

3372487a8f9da7c19e4c7809ba73d47614728154053372487a8f9da7c19e4c7809ba73d4761472815405

Новину повідомляє Al Jazeera. Передає «Преса України».

2 вересня президент мобільного бізнесу Samsung До Дон Чжин прокоментував ситуацію із смартфонами Galaxy Note 7. Після того, як було зафіксовано 35 випадків підриву смартфона під час зарядження, у компанії вирішили зупинити продаж цієї моделі.

Крім того, власники Galaxy Note 7 зможуть обміняти пристрої на нові не залежно від дати їх покупки. Нагадаємо, довгоочікувана новинка від південнокорейського гіганта з’явилась у продажу всього два тижні тому.

У компанії пояснили, що причиною підриву смартфонів стали несправні батареї. Samsung встиг продати більше мільйона моделей Galaxy Note 7.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Варто зазначити, що головний конкурент Samsung, компанія Apple, готується представити світу нові довгоочікувані iPhone. У зв’язку з інцидентом з Galaxy Note 7 Samsung може втратити свої позиції на ринку.

annashchesna

Recent Posts

Контракт 18-24. Що це? Як долучитися? Які його переваги?

Контракт 18-24. Що це? Як долучитися? Які його переваги? Докладніше І долучайся до війська: https://18-24.army.gov.ua…

20 години ago

В Іванівській області невідомі викрадають місцевих жителів, примушують їх підписувати контракт і їхати на війну

В Іванівській області невідомі викрадають місцевих жителів, примушують їх підписувати контракт і їхати на війну.…

2 дні ago

Ці хлопці вже зробили усвідомлений вибір. Вони прийшли самі — без примусу, без тиску.

🔥 Ці хлопці вже зробили усвідомлений вибір Вони прийшли самі — без примусу, без тиску.…

2 дні ago

❌«Бізнес» накрився: прикордонники викрили канал незаконного переправлення порушників за кордон

Протягом останніх днів прикордонники та правоохоронці розкрили чотири схеми незаконного перетину державного кордону. Було затримано…

4 дні ago

Ярослав 18 років- військовослужбовець ЗСУ. Підписав контракт, щоб повернутися в свій дім, який зараз на окупованій території.

Ярослав 18 років- військовослужбовець ЗСУ. Підписав контракт, щоб повернутися в свій дім, який зараз на…

5 днів ago

“Порошенко – не та людина, яка переживає за Україну”, – різка заява журналіста Скрипіна

Журналіст Роман Скрипін, який тривалий час працював з Петром Порошенком зробив різку заяву, назвавши політика…

5 днів ago