У Польщі затримали чоловіка, якого підозрюють у жорстокому вбивсті 17-річної українки.
У польскому Познані поліція затримала 28-річного громадянина України. Його підозрюють у жорстокому вбивстві молодої дівчини в Україні у 2018 році.
Чоловіка вже передали українським правоохоронцям.
Підозрюваний одразу за кілька днів після вбивства виїхав до Польщі, де переховувався від правосуддя. Після того, як тіло вбитої було знайдено, він знову виїхав до Польщі. Там його завдяки співробітництву польської та української поліції вдалося оперативно затримати.
У поліції повідомили, що акція проходила “дуже динамічно, але професійно та безпечно для інших осіб та пасажирів транспортного засобу, яким їхав підозрюваний”.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…