На Рівненщині порушили справу проти добувачів бурштину за опір поліцейським.
Про це повідомили в поліції області.
Зазначається, що у лісі поблизу села Озеро правоохоронці виявили «безгосподарські» мотопомпу, приладдя для незаконного промислу та автомобіль “УАЗ”.
“Однак під час транспортування вилученого невідомі особи в кількості близько 40 осіб перегородили дорогу деревами”, — йдеться у повідомленні.
Поліцейські прибрали дерева і доставили вилучені речі та машину до відділення поліції. За цим фактом порушили справу за частиною 2 статті 240 (Порушення правил охорони надр) Кримінального кодексу.
Додамо, президент України Володимир Зеленський вимагав звільнення керівників поліції у 9-районах та очільників Служби безпеки України у Рівненській, Волинській та Житомирській областях через бурштинові схеми.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…