В Україні запустять гарячу лінію для попередження самогубств, яка працюватиме 24 години на добу, сім днів на тиждень.
Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун під час прес-конференції заявила, що національну гарячу лінію для попередження самогубств в Україні буде створено в рамках діяльності неурядової організації LifeLine Ukraine.
Спочатку пілотний проект запустять у Дніпропетровській, Львівській та Донецькій областях. Гаряча лінія працюватиме цілодобово, сім днів на тиждень.
Вже створено дорадчу групу, до якої увійшли Катерина Ющенко та екс-міністр фінансів Наталія Яресько.
Планується, що у службі підтримки працюватимуть ветерани, які пройдуть спеціальне навчання. В основі гарячої лінії застосовуватиметься підхід рівний-рівному.
Фінансування проекту відбувається з кількох джерел. Йдеться про надання захищених мобільних ліній, приміщень та інші внески у негрошовій формі.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…