Відома російська актриса Олександра Назарова померла на 80-му році життя в Москві.
Про це повідомив офіційний сайт Московського драматичного театру ім. М. Н. Єрмолової.
“Щойно прийшла гірка звістка: не стало дивовижної, чудової, унікальної Олександри Іванівни Назарової. Це непоправна втрата не тільки для нашого театру, а й для всього російського мистецтва”, – йдеться в повідомленні.
Про дату, час і місце прощання буде повідомлено додатково. Назарова відома ролями у фільмах “А якщо це любов?”, “Екіпаж”.
Також її знають за серіалами “Бригада” і “Моя прекрасна няня”.
На її рахунку – більше 80 ролей у фільмах і телесеріалах. Також вона знімалася в таких картинах: “Нічний дозор”, “А якщо це любов”, “Принцеса на бобах”. Працювала над озвученням ігрових і анімаційних фільмів, наприклад, Віллі з “Качині історії” в 90-х роках
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…