У селі Софіївська Борщагівка Київської області поліцейські оштрафувалисім’ю, яка зробила зауваження про використання російської мови правоохоронцями в День Незалежності.
Про це повідомляє Обозреватель.
“Штраф за вимогу спілкуватися українською мовою. Сьогодні у с. Борщагівці поліцейськими було зупинене наше авто за порушення правил. Лейтенант поліції Дейнеко Олеся Леонідівна ознайомлювала зі змістом порушення, з нашими правами і т.п. російською мовою. На моє зауваження про російську мову в День Незалежності, страж порядку збільшила очі, розлютилась. “Я хотіла вас відпустити, зробити тільки попередження, але тепер сплатите штраф і подякуйте за це своїй дружині (за вимогу спілкуватись українською)”, – написала користувач Svitlana в групі “Громадська Ініціатива “Я спілкуюся українською мовою” в Facebook.
Вона підкреслила, що це відбулося на річницю незалежності України.
“І ще хтось говорить про утиски “москальскої мови” – додала користувач.
На сторінці також додали, що дзвонили на гарячу лінію патрульної поліції. де прийняли скаргу на лейтенанта Дейнеко. Користувачі порадили звернутися до прокуратури.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…