Американське агентство з контролю за продуктами харчування та ліками (FDA) офіційно заборонило антибактеріальне мило. Установа не отримала жодних доказів, що воно є безпечним.
Як повідомляє The Guardian, найбільш популярними компонентами антибактеріального мила є триклозан і триклокарбан. За 10 років виробники гігієнічних засобів так і не довели, що ці інгредієнти ефективніші, ніж звичайне мило.
“Споживачі вважають, що антибактеріальне мило є кориснішім для знищення мікробів, але це не так. Крім того, довготривале використання цих засобів може викликати проблеми зі здоров’ям”, – заявила одна з керівників FDA Джанет Вудкок.
Портал “Знай” писав про небезпеку від сиру. Цей молочний продукт, навіть дорого сорту, може викликати серйозні захворювання.
В Україні воєнний стан і загальна мобілізація триває до 8 лютого 2025 року. Президент може…
Українське законодавство спрямоване на запобігання подібним злочинам та захист природної спадщини Охорона навколишнього середовища, включаючи…
Співробітники оперативно-розшукового відділу «Тячів» Мукачівського прикордонного загону викрили організаторів схеми незаконного переправлення осіб через кордон.…
Процес отримання відстрочки від мобілізації потребує уважного підходу та розуміння нюансів. Навіть наявність адміністративних штрафів…
Такі зміни є частиною загальної стратегії Європейського Союзу щодо модернізації та посилення контролю над своїми…
Таким чином, важливість цієї доплати важко переоцінити, оскільки вона допомагає значно покращити фінансове становище людей…