У Мукачеві триває свято першокласника, новий формат проведення свята Першого дзвоника було запроваджено минулого року. Для першокласників організували майстеркласи та флешмоби.
“У Мукачеві триває свято першокласника, – новий формат проведення свята першокласника у парку запроваджено минулоріч. І сьогодні свято стартувало о 9:00. Тут кожен може обрати для себе розвагу, адже до дійства було підготовлено безліч локацій та свою роботу та вміння демонструють усі гуртки міста – починаючи з малювання та аплікації, закінчуючи баскетболом та карате” – йдеться в повідомленні.
Як інформують у міськраді, для діток підготували цікаві майстеркласи, флешмоби, ігри та багато іншого.
До проведення свята залучено позашкільні установи нашого міста. За словами начальника управління освіти, молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому Катерини Кришинець-Андялоші цьогоріч в місті до школи пішли 1258 першокласника.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…