Співголова парламентської фракції партії “Європейська солідарність” Ірина Геращенко пропонує запросити до Верховної Ради визволених з російського полону українських моряків і політв’язнів Кремля після того, як вони пройдуть психологічну адаптацію.
Таку пропозицію вона висловила під час засідання Погоджувальної ради у понеділок, повідомляє кореспондент Укрінформу.
“У мене є пропозиція зробити так, як ми робили в попередні роки: як тільки заручники трошечки пройдуть психологічну адаптацію, запросити їх з родинами до парламенту, щоб тут подякувати і привітати від українського парламенту”, – сказала Геращенко.
Від імені “Європейської солідарності” вона також привітала визволених співгромадян на українській землі та подякувала їм і їхнім родинам за мужність, силу волі, патріотизм, незламність.
Геращенко також зауважила, що досі не ухвалено закон про статус політв’язнів, військовополонених і заручників.
“Я вважаю, що цей закон, який був прийнятий у першому читанні попередньою Верховною Радою, він перейшов як перехідний, №0936, має стояти так само як один із невідкладних у нашому порядку денному”, – наголосила вона.
На думку депутата, цей документ допоможе розблокувати визволення заручників, яких утримують на окупованих територіях, і звільнити кримських татар та українців, які залишаються в тюрмах анексованого Криму і Росії.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…