facebook

Страшне ДТП з тещею Притули: стали відомі скандальні подробиці. «Потерпілі стали винуватими»

Українців просто жахнула жахлива ​​ДТП за участю тещі Сергія Притули. Тепер, як виявилося, родичі горе-водійки, що збила матір з дитиною, накинулися на самих потерпілих

Постраждалих в ДТП в Києві рідні Лілії Сопельник, яка і стала очевидною винуватицею події, звинуватили у відмові розглядати пропозицію про матеріальну допомогу в лікуванні.

Про це повідомив київський адвокат Юрій Сухов в мережі:

«Родичі громадянки Сопельник, підозрюваної в резонансному ДТП, звинуватять потерпілих, одна з яких знаходилася майже два тижні в критичному стані, у відмові, протягом двох тижнів, розглядати пропозицію про матеріальну допомогу в лікуванні (перше побажання надійшло не раніше, ніж за п’ять днів через п’ять ) ».

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За його словами, потерпілі також “стали винуватими” через несвоєчасну реєстрацію рахунки для оформлення допомоги – повний абсурд:

«І виявляється, вони не мають права отримувати кошти на лікування від інших людей, крім громадянки Сопельник і її родичів. Закон не зобов’язує потерпілу сторону приймати допомогу від підозрюваного. Також робити це чи ні – вирішує тільки потерпілий, а не його адвокат. Причому зробити це він може не відразу, а коли захоче », – додав адвокат.

Нагадаємо, подробиці ДТП за участю тещі знаменитого українського шоумена Сергія Притули просто приголомшують – в мережі розгорівся справжній скандал.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...