На Тернопільщині 14-річна школярка наклала на себе руки через прочитаний роман

У Тернопільській області 14-річна школярка покінчила життя самогубством після прочитання культового роману.

У селі Надрічне Тернопільської області учениця 9 класу повісилася в сараї біля будинку, в якому жила разом з 85-річною бабусею. Батьки дівчинки розлучилися. Батько повернувся з АТО, а потім поїхав на заробітки до Польщі. Туди ж незабаром поїхала і мама дівчинки. До речі, вона повинна була повернутися додому через день після трагедії.

У школі зазначають, що дівчинка була дуже активною: займалася музикою, танцювала, виступала на всіх шкільних заходах.

– Наші психологи проаналізували щоденник дівчинки і прийшли до висновку, що з початку літа вона була у стані сильної депресії. Тоді і знайшла в інтернеті цей роман про дівчинку-самогубцю, який, можливо, підштовхнув її до фатального кроку, – розповіли в поліції.

Однією з фраз в щоденнику була: Мене ніхто не чує.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Йдеться, про культовий романі Стейсі Крамер 50 днів до мого самогубства. У світі відомо кілька випадків, коли підлітки зводили рахунки з життям після його прочитання.

Оля

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

15 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

2 дні ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago