facebook

Пророчі слова Заворотнюк про УКРАЇНУ спливли у мережі:

В інтерв’ю з Андрієм Пальчевським актриса театру і кіно, телеведуча, “народна няня” Анастасія Заворотнюк раніше поділилася своїми міркуваннями про жіноче щастя. Співрозмовники обговорили образи жінок в літературі, диспропорцію чоловіків і жінок в суспільстві, а також уявлення про роль жінки в суспільстві.

Анастасія Заворотнюк розповіла, що бачить різницю між українськими та російськими жінками. Це, як вона виразилася, “гемоглобін в очах”, який присутній в українських жінок. Саме тому їх вважають найкрасивішими в світі.

“Є різниця – в життєлюбності, мабуть. Принаймні, якщо порівнювати москвичок та киянок. В кількості оптимізму, що називається “гемоглобін в очах”. Напевно, в цьому секрет того, що українок так люблять у всьому світі”, – сказала вона.

Анастасія призналася, що роковим типом жінки вважає образ Скарлет. Акторка зізналася, що не відмовилась би її зіграти.

“Я не знаю, ким я була для чоловіків. Я можу сказати, як я сама себе можу оцінити. Мабуть, Скарлет. Мені близький цей образ і, напевне, я саме її і хотіла б зіграти. Але вона вже зіграна геніально.”

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Акторка припускає, що причиною того, що деякі українські чоловіки одружуються на іноземках може бути їхня самостійність і те, що вони несуть відповідальність за себе та свої вчинки. А також в іноземок більш чесний погляд на себе.

“На жаль, є зараз така тенденція серед дівчат, і це не є секретом – вийти заміж за багатого. А от в іноземок трохи тверезіші в цьому сенсі мізки. Вони точно розуміють, що вони хочуть, тому що “тихі сльози в лімузині” насправді мало кого з них влаштовують.”, – сказала вона.

На запитання щодо конкуренції і як акторка почувається посеред красивих українських жінок вона відповіла:

“Я радію чужому таланту і чужій красі. А момент конкуренції – я навіть не думаю на цю тему.”

На кінець Анастасія Заворотнюк дала настанови молодим дівчатам:

“Своїй дочці я говорю завжди одне, що треба вчитися. Навіть якщо це звучить банально. Але отримавши освіту ти маєш можливість самостійно, без чиєї-небудь підтримки чи опори зрозуміти, хто ти є насправді, і будувати своє життя.”

Під час розмови Анастасія багато говорила про образи жінок в літературі. Також акторка призналася, що є декілька проектів в різних жанрах, в яких вона бере участь, і розраховує на їхній беззаперечний успіх.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...