Українська співачка Джамала має намір піти у творчу відпустку, щоб присвятити всю себе чоловікові і синові.
Про це зірка розповіла в програмі “Ранок з Україною” на каналі “Україна” (щоб переглянути відео, доскрольте новину до кінця).
“Я думаю, що зроблю перерву для того, щоб знову народити. Ми будемо з радістю чекати поповнення, тому що мені дуже хотілося б мати велику сім’ю. Наприклад, у моєї мами в сім’ї було 7 дітей, а у тата 2 — він і сестра”, — поділилася Джамала.
Також співачка зізналася, що їй важко дається розлука з маленьким сином Еміром-Рахманом.
“Зараз, наприклад, я дуже сумую, коли їду у відпустку або в тури — довго не бачу свого Еміра. І я думаю, що це основний момент, який мене дійсно турбує. Але брати його з собою не можу, тому що для нього це важко”, — розповіла Джамала.
Але, як зазначила співачка, дитина не страждає через те, що мами довго немає, адже про неї піклуються близькі люди.
“Але не переживайте, у нього все добре — з ним батько, батьки мого чоловіка — вони просто неймовірні няні”, — підсумувала Джамала.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…