Декілька днів тому у Франківську водій висадив дитину з маршрутки. бо в тої не було грошей на проїзд, а години пільгового проїзду для школярів закінчились.
Про це написала у соцмережі Фейсбук мама дитини та звернулась до мера з проханням продовжити безкоштовний проїзд учнів у громадському транспорті до 20:30.
“Шановний Руслан Марцінків прошу зробити проїзд учнів у громадському транспорті до 20:30 так, як гуртки і музичні школи працюють до 20:00 і поки діти дійдуть до маршрутки то є вже 20:15. Звертаюся тому, що мою дитину в 19:04 висадили з маршрути бо немала 6 грн. А по учнівському можна сісти в маршрутку до 19:00″, – йдеться в дописі.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…