У Запорізькій області затримано директора одного з інтернатів, який продавав неповнолітніх підопічних у трудове рабство.
Директора одного з інтернатів Приазовського району (Запорізька область) затримали за торгівлю неповнолітніми.
За інформацією поліції, чоловік здавав за гроші підопічних в якості робочої сили стороннім людям, які залучали дітей до виконання важких будівельних і господарських робіт.
Директора інтернату затримано після одержання суми в розмірі 1 тис. грн за передання сторонній особі чотирьох хлопчиків віком до 14 років на будівництво в приватне домоволодіння в селищі Приазовського району.
В інтернаті проводяться слідчі дії. Вирішується питання про затримання керівника.
У спецоперації із затримання підозрюваного взяли участь співробітники управління по боротьбі з торгівлею людьми, спецназ КОРД і прокуратура.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…