В Одеській області двоє людей заживо згоріли в автомобілі
“16 жовтня, приблизно о 22.30 на в’їзді в село Дмитрівка Кілійського району автомобіль, зіткнувшись зі в’їзний стелою, вибухнув з людьми всередині”, – повідомляється в публікації.
Видання зазначає, що автомобіль прямував з боку Кілії на великій швидкості. Не впоравшись з керуванням в умовах сильного туману, на в’їзді в село водій злетів з дороги і врізався в цегляну стелу.
В результаті сильного удару автомобіль загорівся, а через деякий час стався вибух.
За словами очевидців, вони намагалися допомогти водієві і пасажирці, проте не змогли нічого зробити.
«Я підбіг, став виламувати двері, дівчина кричала, але я нічого не зміг зробити, тому що машина спалахнула», – цитує видання слова очевидця.
На місці працюють представники поліції. Особистість пасажирки належить з’ясувати.
У авто загинули водій, 30-річний житель Кілії, який днями став батьком, і його пасажирка, жителька Білгород-Дністровського, загинули на місці.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…