Categories: Політика

“Краще тримайте язик за зубами!Ви ж не розумієте,що робите.”:вечірня заява Попошенка до Зеленського підірвала мережу.

Петро Порошенко заявив, що нова влада взагалі не розуміє, що відбувається в Україні. Інакше, б представники команди Зеленського тримали б язика за зубами, а не кидалися безпідставними звинуваченнями. Подробиці повідомляє Страна. ua.

Екс-президент вирішив стати на захист тих, хто вийшов на акцію “Ні капітуляції”. І жорстко відповів тим, хто образив мітингувальників.

“Фрази про “проплачений Майдан” свідчать про повне нерозуміння процесів, які відбуваються в країні”, — написав колишній гарант у Twitter.

Проте, все ж таки відзначив, що дехто у цій владі таки визнає, що бовкнув зайвого.

“Добре, що у пана Арахамії вистачило мужності вибачитися перед учасниками акції. Я так розумію, що цієї мужності не вистачило у пана Богдана”, — написав Петро Олексійович.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Екс-президент наголосив, що такими словами державні мужі ображають Героїв України. А такого права їм ніхто не давав.

“Ветерани своїм життям, своєю участю в захисті Україні заслуговують, щоб їх чули і щоб на них не вішали ярлики” проплачених майданів”, — обурився Петро П’ятий.

Коментуючи слова Давида Арахамії про майдан, який нібито відбувався за гроші, Петро Порошенко сказав, що він образив багатьох українців. Крім того, екс-президент заявив, що нова влада взагалі не розуміє, що відбувається в Україні. Тому й з’являються такі недолугі заяви, за які потім доводиться вибачатися.

Оля

Recent Posts

«Закрита» нарада Міноборони рф виявилася не такою вже закритою

Українські хакери продовжують глумитися над російськими чиновниками. Цього разу невідомі патріоти з гумором передали окреме привітання міноборони…

2 години ago

«Едельвейс» чекає. Контракт 18–24 — для тих, хто готовий діяти. 🇺🇦

Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…

1 день ago

Російська пропаганда продовжує вигадувати нові історії навколо подій в Україні

Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…

3 дні ago

Коли обираєш 92 — завжди у виграші. 🇺🇦

Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…

3 дні ago

⁨”Азимут”, головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із СЗЧ.

⁨"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…

4 дні ago

«Викрадатиму їхніх родичів»: за погрози сім’ям військових ТЦК чоловік отримав п’ять років із дворічним випробуванням

Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…

7 днів ago