Смертельна ДТП на Закарпатті. У селі Кам’янське Іршавського району під колесами авто загинула дитина. Машина наїхала на 8-річну Марійку на повороті. Від удару дівчинку відкинуло на кілька десятків метрів.
Аварія трапилась 14 жовтня близько 8 вечора. Очевидці стверджують, що іномарка рухалась на великій швидкості. На повороті авто занесло не узбіччя, де саме знаходилась 8-річна Марійка.
Батько дівчинки ледь стримує сльози. Того вечора він разом із донькою пішов у гості. Дитина відійшла гратися до воріт, а він тим часом на подвір’ї розмовляв із родичами.
Першою на місце трагедії прибігла тітка дитини. Розповідає, що у дівчинки було розбите чоло, вона була непритомна. Удар був такої сили, що з дитини злетіло взуття.
За кермом іномарки “Renault Sandero” була жінка з Ужгорода. До приїзду поліцейських вона не виходила з автівки. Дівчинку каретою швидкої було доправлено до районної лікарні. Там, у реанімаційному відділенні, вона померла, не приходячи до тями.
Викликали швидку і матері загиблої Марійки. Жінка декілька разів втрачала свідомість. Батьки загиблої дівчинки просять максимального розголосу події, аби винуватиця смерті їхньої дитини не уникла покарання. Більше – у сюжеті “Сіріусу”.
Українські хакери продовжують глумитися над російськими чиновниками. Цього разу невідомі патріоти з гумором передали окреме привітання міноборони…
Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…
Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…
Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…
"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…
Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…