“Це жесть! шкода і вчетелів, і учнів!” Українка здивувала шкільним есперементом

Українка Ірина Говорко вирішила стати на один день ученицею і зробила домашні завдання, які задають школярам в 10-му класі.

Про експеримент жінка розповіла на сторінці в Facebook. Результат шокував Говорко. Їй вдалося зробити уроки за майже шість годин.

“У школі щодня у 9-11 класів по 7-8 уроків. Це додому ви приходите десь о 16:00. Крім того, кожного дня (5 днів на тиждень) у вас ще 3 години додатково – спорт, репетитори – в кого що. Але ж треба ще пообідати чи повечеряти дитині, поспілкуватися з близькими.

Отже, це вже 20:00. Дитині рекомендовано спати 8 годин. Виходить у нас максимум до 23:30 треба зробити уроки. Тобто за 3,5 години”, – розповіла Говорко.

Після проведеного експерименту жінка дійшла до висновку, що уроки займають приблизно на 2 години більше часу, ніж є у дітей.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Це жесть! Мені шкода і вчителів, і учнів. Дитинство у нас у всіх одне. Воно проходить швидко, залишаються тільки спогади, як робив уроки”, – наголосила Говорко.

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на експеримент. “Діти перевантажені, це факт!”, “А є ще навчальні заклади, де і субота робоча по 6-7 уроків”, “Найцікавіше те, що більшість інформації не знадобиться взагалі майже нікому”, – написали в коментарях.

annashchesna

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

1 тиждень ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago