У п’ятницю, 25 жовтня, у Харків на парковці біля супермаркету по вулиці Клочківській сталася кривава перестрілка. У результаті поліції довелося оголосити операцію “Сирена” у місті і області.
В ході інциденту в кареті “швидкої” загинув 30-річний чоловік, який отримав вогнепальне поранення. Ще одна людина перебуває в критичному стані.
За деякими даними, загиблий чоловік був відомий в кримінальному світі як права рука кримінального авторитета на прізвисько “Жора”. Копи припускають, що інцидент – це “бандитська розбірка”.
Як повідомили в поліції, кілером виявився раніше судимий житель окупованої Горлівки Олексій Тітов. Нападник мав при собі п’ять ручних гранат, пристолет з глушником і пістолет-кулемет. Він підірвав себе біля Південного вокзалу і спалив автомобіль.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…