Чеферін отримав 42 голоси із 55 можливих за підсумками голосування
Словенець Александер Чеферін став новим головою Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА). Про це мовиться офіційний сайт УЄФА, керівник головного футбольного органу Європи був обраний на Позачерговому Конгресі УЄФА в Афінах. Також функціонер автоматично став віце-президентом ФІФА.
Так, Чеферін отримав 42 голоси із 55 можливих за підсумками голосування. Його головний конкурент Михаел ван Прааг (Нідерланди) набрав 13 голосів. Тим самим словенець став сьомим президентом Союзу після Еббе Шварца (Данія), Густава Відеркера (Швейцарія), Артеміо Франкі (Італія), Жака Жоржа (Франція), Леннарта Юханссона (Швеція) та Мішеля Платіні (Франція).
зазначимо, що новообраний глава УЄФА народився 13 жовтня 1967 року в Любляні, де закінчив місцевий університет в області юриспруденції. Також за свою кар’єру працював у сімейній адвокатській конторі та захищав права професійних спортсменів і спортивних клубів. Був директором фірми після свого батька.
У словенському футболі Чеферін почав працювати в 2005 році із співпраці з футзальным клубом Літія. З того ж часу був членом виконкому аматорської команди Любляна Лойерс. В період 2006-2011 років входив до правління люблінського клубу Олімпія.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…