В межах демобілізації зі Збройних сил України звільнять близько 20 тисяч військовослужбовців.
Про це в ефірі Радіо Свобода повідомив в. о. начальника Головного управління персоналу Генерального штабу Володимир Талалай.
“Будуть звільнені військовослужбовці, які не побажають укласти контракти і продовжити службу, орієнтовна кількість запланованих до звільнення – близько 20 тисяч осіб”,– зазначив представник Генштабу.
Звільнених замінюватимуть контрактниками та призваними на строкову службу: за словами Талалая, щомісяця контракт із ЗСУ підписують близько 6 тисяч людей.
Призову на строкову службу у жовтні-листопаді підлягають 14 тисяч громадян (з них 8 тисяч – до ЗСУ, 5 – до Національної гвардії і 1 тисяча до Державної спеціальної служби транспорту), повідомив Талалай.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…