“За що ганьба,хлопці?Він звалив на себе важку ношу”:українець жорстко розніс попередників через Зеленського.

Останні кілька днів у Мережі відбуваються активні атаки на президента Володимира Зеленського. Цілі лавини негативу противники українського гаранта виливають у грубій формі.

На щастя не лише негативу. Багато відомих і просто звичайних українців стали на захист Зеленського, публікуючи різноматні дописи і відеозвернення.

Не винятком став і відомий блогер і юрист – Михайло Шнайдер. Його останній допис на сторінці у Фейсбук уже став популярним і спричинив дискусії і коментарі.

Подаємо його слова в оригіналі:

Друзі, всі ми хочемо змін на краще. Всі ми хочемо позитивних і реальних змін. І це цілком нормально, адже так влаштована природа людини. Хоча багато хто з нас, чекають результатів вже прямо зараз.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Але на превеликий жаль, так буває тільки в казках. Тільки в казках, одним помахом чарівної палички вирішуються всі існуючі проблеми.

У житті все відбувається набагато складніше.

Наприклад Володимир Зеленський, прийняв від попередників воюючу, розграбовану і зруйновану державу, уражену метастазами корупції і поділену між олігархічно-феодальними кланами.

Для того, щоб відновити і врешті-решт дістати Україну з дна прірви, потрібен не один місяць і навіть не один рік. Потрібна щоденна, систематична, а головне результативна праця.

І Зеленський дійсно Працює. Він працює буквально на знос з раннього ранку і до глибокої Ночі. Він щиро хоче домогтися позитивного результату і нарешті витягнути нашу державу з болота убогості, війни і розрухи.

Може це відбувається не так швидко як би нам хотілося, але мета однозначно буде досягнута. Ну принаймні, я в це щиро вірю.

Успіху і терпіння вам Володимире Зеленський. Все у вас обов’язково вийде.

Окрім того, раніше Шнайдер прокоментував ситуацію в Тернополі, коли невідомі особистості кричали президенту “Ганьба!”.

Друзі, кілька днів тому в Тернополі, група якихось незрозумілих персонажів, дуже голосно кричала нашому Президенту “Ганьба”.
У зв’язку з цим у мене виникло всього кілька Питань.

За що “Ганьба” хлопці?

За те, що Зеленський хоче Миру?

За те, що він хоче припинити війну і смерті наших Хлопців?
За те, що він працює з ранку до ночі, для того, щоб зробити нашу державу успішною і благополучною?

А може за те, що Володимир Олександрович кинув успішну кар’єру, кинув прибутковий бізнес і звалив на себе цю тяжку Ношу?

Хлопці, перш ніж засуджувати когось візьміть його взуття і пройдіть його шлях, спробуйте його сльози, відчуйте його Біль.
Натрапте на кожен камінь, об який він перечепився.

І тільки після цього ви будете вправі говорити, що знаєте як йому правильно Жити…

Оля

Recent Posts

Українські дипломати в ІКАО порушили питання про системні авіаційні злочини Кремля, глушіння GPS та загрозу для світового неба

Москва продовжує свідомо та планомірно руйнувати систему міжнародної безпеки, перетворившись на державу-терориста не лише на…

2 дні ago

Сеанс миттєвої карми. Окупанти з «Минпромторгу» зібралися «пилити» бюджет, але поспішно втекли з наради після однієї згадки про ЗСУ

Чергова спроба легітимізації окупаційної влади та розподілу фінансових потоків на тимчасово окупованих територіях Запорізької області…

3 дні ago

Свої завжди чекають

#СвоїЗавждиЧекають Є місця, куди хочеться повернутися.Є люди, які не забувають.Є побратими й посестри, які пам’ятають…

3 дні ago

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+, в елітні підрозділи? Куди звернутись, аби не просто поновитись…

4 дні ago

Зупинили штурм

У цивільному житті «Кощей» працював вантажником. Будував плани на майбутнє та жив мирним життям. Але…

5 днів ago

СБУ перехопила російський документ, який заперечує удар українських БПЛА по автобусу з громадянами Білорусі у Брянській області рф

Служба безпеки України перехопила офіційний російський документ, який заперечує причетність України до удару по автобусу…

1 тиждень ago