facebook

Влада Венеції оголосила надзвичайний стан через повінь

Мерія Венеції оголосила режим надзвичайного стану через повінь Про це сказав мер Венеції Луїджі Бруньяно у соціальній мережі Twitter, передає AFP.

“Ми закликаємо уряд допомогти нам, адже витрати (на подолання наслідків природного лиха. – ред.) будуть значними”, – заявив очільник міста.

Для подолання природного лиха влада задіяла всі можливі сили й засоби. У туристичній метрополії через небезпечно високий рівень води не працюють школи та дитсадочки.

Мер Венеції уточнив, що знаменита базиліка Святого Марка зазнала “серйозної шкоди”. Крипта історичної пам’ятки повністю затопило у вівторок, і є побоювання, що може бути порушена структура колон базиліки.

Повені у Венеції спричинені поєднанням високих весняних припливів та метеорологічного шторму, викликаного сильним вітром, що дме на північний схід через Адріатичне море.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Проєкт захисту міста від затоплення триває з 2003 року, але його розкритикували через значні витрати, скандали та затримки. План має на меті побудувати ряд плавучих воріт для захисту міста під час припливу.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...