Categories: Події

“Квапився до дружини”: на Рівненщині чоловіка збили одразу два потяги

У селі Івачків на Рівненщині одразу два поїзди збили 44-річного чоловіка.

Свідки кажуть, він хотів перебігти колії та не помітив локомотив. Ним його зачепило та кинуло на сусідню колію. А саме тоді там їхала електричка. Чоловік загинув на місці.

Відомо, що це рівнянин. Перебігав рейки, бо квапився до дружини. У поліції говорять, це вже не перша смерть на цій ділянці. Адже залізничне полотно розділяє село навпіл. 11 років тому пасажирський потяг збив тут компанію юнаків і дівчат, які поверталися з клубу додому.

“Дана особа десь поспішала на електричку, і перед цим чи в момент цього проїжджав потяг пасажирський, і він потрапив між цим усім. Його наче затягнуло”, – прокоментував керівник Здолбунівського відділення поліції Андрій Кушик.

Нагадаємо, раніше на Харківщині потяг на смерть збив чоловіка, який намагався проїхати через колії на велосипеді. Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП Харківської області.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Попередньо, потяг сполученням “Шебелинка – Харків” збив чоловіка, який намагався проїхати через колії на велосипеді. Від отриманих травм 28-річний громадянин загинув на місці”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що подія сталася 27 листопада 2019 о 07:35 у селищі Донець Зміївського району.

“Машиніст застосовував екстрене гальмування та звуковий сигнал, проте уникнути трагедії не вдалося. Рух транспорту припинявся на 2 години”, – додали у пресслужбі.

Оля

Recent Posts

Молоді Герої: Добровольці 92-ї окремої штурмової бригади Івана Сірка в строю!

Добровольці, що поповнили лави 92 окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка за програмою…

46 хвилин ago

росія готує нову інформаційну атаку: фейкові “документалки” про ЗАЕС як спроба переписати історію

⚡️Згідно з інформацією, отриманою у Силах оборони України, Центр протидії дезінформації повідомляє, що росіяни планують…

18 години ago

“Це пекло, а не війна”: Північнокорейський солдат у полоні розповідає правду про ЗСУ та українські дрони

Північнокорейський військовий, що потрапив у полон до наших хлопців, у справжньому шоці. Він зізнається: "Нас…

19 години ago

Дрон «Альоша» воює на фронті замість сина Порошенка, який перебуває в Лондоні

В рамках ініціативи «Синів політиків — на фронт!» українські військові зібрали кошти на квиток до…

3 дні ago

Мир — не подарунок, а здобуток.

Мир — це не подарунок. Це здобуток Мир не з’являється сам по собі. Його виборюють…

3 дні ago

Не підписуй контракт 18–24… поки не побачиш це відео 👀

Не підписуй контракт 18–24… поки не побачиш це відео 👀 Чому тобі у жодному разі…

3 дні ago