Український боксер Олександр Усик поділився емоціями після перемоги в поєдинку за титул чемпіона світу за версією WBO проти Кшиштофа Гловацького.
“У мене було бажання закінчити нокаутом. Просто потрібно було трудитися, Кшиштоф пропускав досить сильні удари і тримав їх. Це затягувало мене в рубку, але я стримувався”, – передає слова боксера Сегодня.
Також Усик заявив, що тепер у його душі панує радість від титулу чемпіона світу.
Крім цього боксер поділився планами на майбутнє, зазначивши, що готовий вийти проти переможця поєдинку Денис Лебедєв – Мурат Гассієв, в ході якого Лебедєв буде захищати два чемпіонські пояси у важкій вазі за версіями WBA та IBF.
“Я відчував підтримку співвітчизників – їх було багато. Була моя дружина, були мої брати, люди з Криму, співвітчизники”, – сказав наостанок Усик.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…