Ведуча телеканалу “1+1” Лідія Таран розплакалася, обговорюючи хворобу колеги Алли Мазур, у якій нещодавно виявили злоякісну пухлину.
Про це повідомляє “ТСН” Видання зазначає, що Таран і її колеги час від часу підміняють ведучу у випуску новин.
Таран зі сльозами на очах розповіла, як пишається мужністю Алли Мазур. Адже вона спочатку не хотіла розповідати публічно про свою хворобу.
“Вона велика молодець! Ми навіть не очікували, що вона вийде в ефір уже після початку курсу лікування. Ми були впевнені, що деякий час нам треба буде її підстрахувати, але вона вийшла в ефір. У нас сльози наверталися, тому що це велика мужність – сказати про свою хворобу на всю країну”, – поділилася Лідія.
Також ведуча додала, що вважає вчинок Алли громадським викликом. За її словами, це може допомогти іншим людям.
“Коли публічна людина робить таку заяву, вона привертає увагу безлічі жінок і чоловіків, які підуть потім перевірятися. Особливо жінок, у яких є діти і які розуміють, що їм треба жити далі”, – розповіла Таран.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…