Уночі на 4 грудня у Бродівському районі на Львівщині в районі с. Станіславчик, що між містами Радехів і Броди, зафіксовано землетрус магнітудою 2,2. За шкалою інтенсивності, це був невідчутний землетрус.
Як повідомляє департамент цивільного захисту ЛОДА, 4 грудня о 01:15 від чергового сейсмологічної станції “Львів” надійшло повідомлення про те, що 3 грудня близько 23:26 у Бродівському районі між містами Радехів і Броди зафіксовано землетрус.
За даними обробки мережі сейсмічних станцій Відділу сейсмічності Карпатського регіону Інституту геофізики НАН України зафіксовано такі параметри:
Координати епіцентру: широта 50.24 гр., довгота 24.98 гр.
Час в епіцентрі 0=21 25 48.1 (за Грінвічем) або 0=23 25 48.1 (за Києвом)
Магнітуда за довжиною запису МD=2.2, клас К=8.0
Глибина гіпоцентру 5,7+-1,7 км.
При цьому інформація про землетрус від мешканців населених пунктів не надходила. Як пояснюють сейсмологи, за шкалою інтенсивності MSK-64 – це був невідчутний землетрус 0-2 бали. Це означає, що інтенсивність коливань нижча від межі чутливості людей, струси землі виявляють і реєструють тільки сейсмографи.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…