Жертвами страшної пожежі в Одеському коледжі економіки, права та ресторанного бізнесу стало від 10 до 15 осіб.
Про це повідомило джерело, близьке до поліції міста.
Воно же зазначає, що причину трагедії потрібно шукати в мораторії на перевірки бізнесу, який чотири рази вводився колишнім прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком і підтримувався минулим скликанням Верховної Ради.
“Це наслідок поблажок бізнесу на перевірки від прем’єра Яценюка і парламенту минулого скликання”, – підкреслює джерело.
Сьогодні вже було названо моторошне число жертв пожежі в Одесі і це понад 15 чол.
В свою чергу Президент Володимир Зеленський написав пост у фб де зазначив, що:
У жахливій пожежі в Одесі ми вже втратили 16-річну студентку Ксенію Бабенко. Вся країна співчуває її батькам. Ми не залишимо вас на самоті з вашим горем.
Ми всі сподіваємося, що з 14 зниклих безвісти якомога більше знайдуться здоровими та неушкодженими. Але не хочу нікого обманювати – жертв може бути більше.
Ми всі бажаємо найшвидшого одужання постраждалим. 21 людина зараз у лікарнях у стані середньої важкості.
І всі ми молимося за життя 5 людей, стан яких важкий. Знаємо, що лікарі роблять для їхнього порятунку все можливе. І неможливе теж.
Хочу відзначити без перебільшення героїчну боротьбу наших пожежників і рятувальників. 7 з них також зараз на лікарняних ліжках.
Дуже прошу громадськість і журналістів оперувати лише коректними цифрами.
Отже, станом на 06:00 в Одесі 1 загибла студентка, 14 зниклих безвісти (серед них – 5 студентів), 27 людей у лікарнях відповідно до отриманих травм і необхідної допомоги.
Доручаю голові Одеської ОДА та всій місцевій владі зробити все для допомоги постраждалим та їхнім родинам і якнайшвидше з’ясувати всі обставини, що призвели до цієї трагедії.
Але нам потрібно не шукати крайніх, а більше не допускати такого жаху у жодному місті країни.
«Контракт 18-24 — це не примус, не мобілізація і не обов’язок. Це можливість для людей…
Добровольці, що поповнили лави 92 окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка за програмою…
⚡️Згідно з інформацією, отриманою у Силах оборони України, Центр протидії дезінформації повідомляє, що росіяни планують…
Північнокорейський військовий, що потрапив у полон до наших хлопців, у справжньому шоці. Він зізнається: "Нас…
В рамках ініціативи «Синів політиків — на фронт!» українські військові зібрали кошти на квиток до…
Мир — це не подарунок. Це здобуток Мир не з’являється сам по собі. Його виборюють…