Поліція веде розслідування причин аварії
На північному сході Нігерії в штаті Баучі автобус потрапив в серйозну дорожньо-транспортну пригоду, в результаті якої загинули 25 людей, ще одна серйозно постраждала. Про це повідомляє “Сіньхуа” з посиланням на місцеву поліцію.
“У четвер автобус, в якому перебували 22 людини, зіткнувся з автомобілем з чотирма людьми на швидкісній дорозі. Підтверджено загибель 25 доставлених у лікарню потерпілих. В даний час лікарі надають медичну допомогу пасажирові, який отримав серйозні опіки”, – йдеться у повідомленні.
Наголошується, що в Нігерії часто стаються ДТП, головними причинами яких є поганий стан доріг, перевантаження транспортних засобів та порушення швидкісного режиму.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…