“Директор особисто ніс на руках”: У рівненській школі раптово померла школярка. “На очах у однокласників”

Правоохоронці почали слідчі дії.

У Рівному під час уроку померла учениця. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на UA: Рівне.

Відзначається, що це сталося в 22-й школі міста. Директор закладу Сергій Шама по телефону повідомив, що дев’ятикласниці раптово стало погано. Коли він ніс дівчинку до швидкої, вона була ще жива, а померла вже в швидкій.

За словами директора школи, дитина мала проблеми з серцем. У міському управлінні освіти відзначили, що стан здоров’я дівчинки було зафіксовано у відповідних документах, тому будь-яких претензій до педагогів бути не може.

За даним фактом правоохоронці почали слідчі дії.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Раніше повідомлялося, що в Чернігівській області в результаті отруєння рослиною помер один підліток і ще двоє потрапили в реанімацію, поліція відкрила провадження.

annashchesna

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago